ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ В ДНЗ №18

Незважаючи на похмурий листопадовий день, наш садочок засяяв теплим яскравим жовтим кольором. Сьогодні, в Міжнародний день толерантності, знайомили дітей з поняттями "толерантність" та "толерантна людина", виховували дружні відносини між дітьми, розвивали почуття емпатії та доброти, а також вміння радіти успіхам інших. Одягнувши одяг жовтих кольорів, ми створили радісний настрій для малят, позитивну атмосферу та відчуття захищеності та впевненості, чого так потребують наші діти. Адже жовтий колір -символ захисту, надії та сонця. І сьогодні "Сонце сяяло для всіх!"
Вихователь-методист Лариса
Туманова Практичний психолог Людмила Шпак
Анонс тижня
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси)
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)