Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
За сприянням Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради 17 листопада відбулася екскурсія вихованців БДЮТ Сміла на мистецький фестиваль "Крутий заміс" с Мельники. Пізнавальною та корисною була екскурсія на Чигиринщину - землю славних козаків, вільних духом людей. Діти були учасниками майстер – класу з випічки хліба, співали козацькі пісні, їли смачну кашу, розгадували квести, що сприяє розвитку інтересів, мислення, пам’яті; виховує зацікавленість та любов до своєї Батьківщини.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)