Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
17-19 листопада в м. Черкаси відбувся всеукраїнський турнір «Кубок Націй» та ХVII кубок України з фунакоші шотокан карате. В змаганнях взяли участь більше трьохсот спортсменів з девʼяти областей України. Серед учасників були вихованці СК «Восток» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли! Смілянські спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, мужність та надзвичайну/ Серед вихованців клубу найкращі результати показали спортсмени: Обидьонкіна Мілана, Обидьонкіна Марія, Плодистий Денис, Боговик Михайло, Цаподой Даніл, Ямковий Максим, Слинько Артем, Шишнєв Артем, Шамшиєв Данійор, Кухарик Іван, Білобабко Сергій, Мачуський Володимир, Здоренко Юрій! Також Здоренко Юрія було визнано найкращим суддею змагань. Вітаємо спортсменів!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)