Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Учора в ЗОШ №7 відбулася профорієнтаційна зустріч з представниками Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Представники академії розповіли одинадцятикласникам про переваги навчання в сучасному військовому закладі, про спеціальності, які можуть обрати, про умови вступу та про навчально-матеріальну базу академії.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)