Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Вісімдесяті - це не просто відрізок історії. Це цілий всесвіт, особливий погляд на світ і стан душі. Продовжуючи тематичні п'ятниці в нашій школі, учні активно перевтілились і повернулись в минуле.
Всі вони – покоління 2000-х з айфонами, інтернетом, комп’ютерними іграми та «Хмарними» технологіями. Ці спогади більше притаманні старшому поколінню. Це час дитинства і юності їх батьків, але перевтілившись в стиль РЕТРО всі отримали багато позитивних ємоцій та чудовий настрій на весь день. Продовження триває..!
Прес-центр ЗОШ №3
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)