Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У закладі відбувся Тиждень гри (з 20 по 27 листопада) у рамках проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні", який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах «СПІЛЬНО» — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України та Українського інституту розвитку освіти. Педагоги були активними учасниками Всеукраїнського марафону "Фасилітація гри: сучасний вектор". Освітні активності здійснювалися за методичними рекомендаціями маршрутизатора "Тиждень гри". Наші дошкільники були мандрівниками, дослідниками, винахідниками, творцями краси. Разом з батьками виконували домашні завдання: "Ігри з казковими героями", "Ігрові традиції родини".
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)