Вітаємо переможців олімпіади з правознавства та вчителів, які їх підготували

В олімпіаді з правознавства, яка відбулася 02.12.2023 на базі загальноосвітньої школи і-ІІІ ступенів №11, взяв участь 31 учень закладів загальної середньої освіти.
Стали переможцями і посіли
І призове місце:
- Яковлєва Анастасія, 9 клас, школа №10, учитель Стрижак С.В.;
- Васильєв Матвій, 10 клас, школа №12, учитель Пушкарська І.В.;
- Король Анастасія, 11 клас, школа №12, учитель Пушкарська І.В.;
ІІ місце здобули:
- Левченко Олена, 9 клас, школа №12, учитель Пушкарська І.В.;
- Панаско Влада, 10 клас, школа №1, учитель Орловська Т.О.;
- Забожан Поліна, 11 клас, ліцей – школа «Лідер», учитель Царенко О.А.;
- Білякова Юлія, 11 клас, гімназія, вчитель Ворона А.С.
ІІІ місце посіли:
- Темченко Марія, 9 клас, ЗДО –школа №15, учитель Нестропа Т.Б.;
- Романенко Даніїл, 10 клас, школа №11, учитель Булиух Ю.Г.;
- Бабіцька Жанна, 10 клас, гімназія, вчитель Ворона А.С.;
- Анохіна Анастасія, 11 клас, школа №7, учитель Єлесін П.В.
Щиро вітаємо юних правознавців та дякуємо вчителям за підготовку переможців олімпіади.
Зичимо подальших творчих успіхів!
Анонс тижня
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси)
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)