Пишаємося вами, переможці!
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBcjhiIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--3994d99f07d6e13213a3020c5229d28496cd7c6e/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F.jpg)
В обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», взяли участь і стали переможцями у різних номінаціях школярі закладів загальної середньої освіти №4,6,12,школи №3-колегіуму, гімназії, БДЮТ:
НОМІНАЦІЯ «ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ФОТО»:
ІІ місце:
- Даниленко Артем, учень НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради.
ІІІ місце:
- Максюта Дарина, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради.
НОМІНАЦІЯ «ЖАНРОВЕ ФОТО»:
І місце:
-Карпова Дар’я, вихованка гуртка журналістики творчого об’єднання «Ідея» Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступенягімназія імені В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради (керівник Остапова Світлана Володимирівна).
- Якубович Дарина, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
-Даниленко Артем, учень НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради.
ІІ місце:
-Кільчевська Єлизавета, вихованка гуртка журналістики творчого об’єднання «Ідея» Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня гімназія імені В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради (керівник Остапова Світлана Володимирівна).
- Бондаренко Ярослав, учень Смілянської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
- Демченко Анатолій, учень Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
- Марченко Крістіна, учениця Смілянської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
- Хоменко Софія, учениця Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
- Морозова Вікторія, учениця Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
- Кахленко Поліна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради;
- Гончаренко Анастасія, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Смілянської міської ради;
- Хоменко Нікіта, учень Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради;
- Соколова Анна, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович);
- Цар Марія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович)ю
ІІІ місце:
- Євсєєнко Яна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради;
- Даниленко Артем, учень НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради;
- Кривошея Дарина, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради.
- Попова Анастасія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
НОМІНАЦІЯ «ЖИВИЙ СВІТ»:
І місце:
- Бондаренко Ярослав, учень Смілянської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
- Бондар Карина, учениця Смілянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради;
- Даниленко Артем, учень НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради;
- Кривошея Дарина, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради.
ІІ місце:
- Гончаренко Анастасія, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Смілянської міської ради;
- Бутко Васіліса, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради;
- Пільчук Ангеліна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради;
- Кривошея Дарина, учениця НВК «Загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради.
ІІІ місце:
- Хоменко Нікіта, учень Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради;
- Максюта Дарина, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради;
- Попова Анастасія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович);
- Соколова Анна, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович);
- Цар Марія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович);
- Шевченко Артем, вихованець дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович);
- Якубович Дарина, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
НОМІНАЦІЯ «НАТЮРМОРТ»:
ІІ місце:
-Цар Марія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович.
НОМІНАЦІЯ «ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ»:
І місце:
- Ільченко Данил, учень Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради.
ІІІ місце:
-Соколова Анна, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
-Цар Марія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Шевченко Артем, вихованець дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Якубович Дарина, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
НОМІНАЦІЯ «ПЕЙЗАЖ»
І місце:
- Соколова Анна, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Цар Марія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Шевченко Артем, вихованець дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Якубович Дарина, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
ІІ місце:
- Щербатюк Яна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради.
- Пільчук Ангеліна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Смілянської міської ради;
- Максюта Дарина, учениця НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради.
ІІІ місце:
- Кахленко Поліна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 6 Смілянської міської ради;
- Даниленко Артем, учень НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради;
- Попова Анастасія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
НОМІНАЦІЯ «РЕПОРТАЖНИЙ ПОРТРЕТ»:
І місце:
- Якубович Дарина, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
ІІ місце:
- Бондаренко Ярослав, учень Смілянської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради.
- Гончаренко Анастасія, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Смілянської міської ради.
- Попова Анастасія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Цар Марія, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
- Шевченко Артем, вихованець дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович).
ІІІ місце:
- Соколова Анна, вихованка дитячої фотостудії «Наш кадр» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Самарський Анатолій Сергійович..
Вітаємо переможців конкурсу! Творчих вам досягнень!
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)