Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Ментальне здоров’я – запорука гарного настрою та щасливого життя. Маленькі діти не завжди можуть виразити словами, що саме їх турбує. Психолог Сьомої школи Ярова О.М. запропонувала найменшим учасникам освітнього процесу зіграти в цікаву гру “Дари сили”. Діти наділяли своїх героїв різними суперздібностями і ділилися з однокласниками. Дари сили можна було відкрити в собі, пригадати або оволодіти ними.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)