Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Учора був переданий черговий волонтерський вантаж для ЗСУ! Учні Сьомої школи разом із батьками та вчителями долучилися до проєкту "Різдвяна Скриня Добра". Всі хотіли підтримати наших Захисників. У скриньках були малюнки, обереги, різдвяні пряники, трав'яні чаї, медово-ягідні смаколики, грілки для рук, в'язані шкарпетки тощо. Все було зроблено своїми руками. До волонтерської акції долучився дитячий садочок №24 та мешканці ОСББ будинків по вул. 40 років Перемоги 8 та 16, Кармелюка 76. Разом до Перемоги!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)