Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Такими словами привітали учні Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 наших славних захисників – воїнів ЗСУ напередодні різдвяно-новорічних свят. Діти щиро подякували усім і кожному, хто боронить нашу землю від лютих рашистів-ворогів, зібравши свою посильну допомогу для українських захисників. Разом із смаколиками учні передали тепло своїх сердець їм – сміливим, відважним патріотам України! Не забуваємо про них ні на хвилину! Дякуємо усім хто підтримує, хто старається робити все можливе для українських військових! Віримо, що солдати-захисники відчують нашу підтримку.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)