Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Що є найбільшою радістю для класного керівника? Звісно, перемоги та успіхи його учнів. Учениця 11-Ф класу Сьомої школи Борбенчук Аліна виборола І місце у відкритому чемпіонаті міста Черкаси з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих у ваговій категорії 59 кг, сума єдиноборства 107 кг. Наші вітання юній спортсменці та побажання ще багато разів сходити на переможний п'єдестал!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)