Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Учні 3-А класу сьогодні отримали неймовірний заряд позитиву, веселощів та драйву, святкуючи та розважаючись з казковими ельфами. Зимові свята завжди до вподоби малечі, адже це чудова можливість потрапити в новорічну казку. Весела дискотека, штучний сніг, пісні, танці, руханки, ігри та цікаві завдання від ельфів порадували наших дітлахів і не залишили нікого байдужим.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)