Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Прекрасна передноворічна атмосфера панувала сьогодні на святі у 8-Б класі. Дід Мороз, Снігуронька і Сніжиночка завітали до восьмикласників, побажали їм здійснення всіх головних бажань і роздали солодощі. А потім діти створювали вітальні листівки, проводили різноманітні конкурси, співали і читали поезії. Кожен отримав власне побажання або передбачення на наступний рік. Позитивні емоції - це одна із сходинок ментального здоров'я. Тож нехай наші діти будуть щасливими і здоровими!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)