Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
23-24 грудня в приміщенні спортивного клубу «Спарта» відбувся Відкритий Чемпіонат м. Сміли з Традиційного Карате серед дітей 2012 р.н. і молодші У змаганнях взяли участь близько 60 хлопців та дівчат, а саме: смілянські команди вихованців ДЮСШ «Олімп» та Спортивного клубу «Спарта», а також команда Спортивного клубу «Спарта» м.Умань. За результатами змагань: I місце посіла смілянська команда ДЮСШ «Олімп»; ІІ місце - Спортивного клубу «Спарта» м.Сміла; IІI місце зайняла команда Спортивного клубу «Спарта» м.Умань. Вітаємо переможців!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)