«Новорічні посиденьки» у Сьомій школі
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdFFiIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--7debd6d08e9c492c2a1457155a60936afc870cc2/2%20(25).jpg)
Цікавий розважальний захід відбувся у 6-Б класі ЗОШ №7. Діти самостійно підготували святково-розважальну програму, де ведучими, сценаристами та режисерами були справжні юні майстрині слова Косенко Софія та Цаподой Варвара. Дівчатка підготували привітальне слово, ігри, руханку та безпрограшну лотерею, в якій діти за приз повинні були дати відповіді на цікаві запитання з "Новорічної вікторини". Напередодні свята разом з класним керівником провели онлайн-вікторину на новорічну тематику, де взяли участь учні, батьки та навіть вчителі. Цікавою була фотогра, де діти показували фігуру якогось новорічного героя, відгадували, робили фото, а потім ці фото надсилали в класну групу у Вайбері. Ігри на тему "Різдвяна кутя", "Знайти новорічні іграшки" та скласти з сніжинок на швидкість слово "Сніговик", новорічні фанти, "Спортивний лабіринт", розгадування новорічного кросворда та "Знайти пару імбирному прянику", неймовірна руханка – це те, чим під час "Новорічних посиденьок" зарядились та "прокачали" себе наші учні. А яке ж свято без подарунків? Подарунків було багато: всі діти отримали від класного керівника та Дракоші Подяки за навчання у І семестрі та олівці-цукерки, а також на ялинці діти кожен собі обрав магнітик-побажання від Дракончика в Новому році! А діти, в свою чергу, написали свої побажання на наступний рік та зробили таку собі "Капсулу часу", яку відкриємо на новорічному святі через рік! По завершенні свята на дітей чекав святковий стіл з солодощами.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)