Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Незабутню та цікаву подорож здійснили учні, вчителі та батьки школи №3-колегіуму за міжнародним проєктом «Культурноосвітній візит до Європи». Подорожуючі ознайомилися з мовами та культурою країн Європи, отримали інформацію щодо можливості навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, оволоділи початковими навиками спілкування польською мовою, розширили світогляд на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці. Напередодні новорічно-різдвяних свят міста Львів, Ополе, Дрезден, Париж, Прага, Краків зачарували подорожуючих своєю гостинністю та величністю, а казковий Діснайленд подарував святковий настрій. Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)