Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Перше місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка здобула талановита учениця 11-Ф класу ЗОШ №7 Маліка Ель Анссарі. Щиро вітаємо нашу «зірочку» та її наставницю І.С. Котову з перемогою! Нехай на небосхилі нашої школи засяють багато «зірок», у серцях яких палатимуть вогники любові до рідної мови та нашої незламної України!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)