Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Цими днями в 2-В класі ЗОШ №7 активно працювала творча майстерня. Діти були творцями і створили сукню для Ельзи із мультфільму "Крижане серце" із сніжинок, які учні навчилися вирізати власноруч. Також діти зобразили зимові пейзажі за допомогою цікавої техніки малювання на фользі, побудували сніжинку бажань із LEGO. І загадали кілька власних мрій на 2024 рік, і одне бажання — найголовніше для України!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)