Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Весело, цікаво та пізнавально у 10-Ф класі Сьомої школи пройшла екогра «Рекукле», яку провела Карина Сергіївна Манько. Гра створена спільними зусиллями учасників і учасниць Школи екоактивізму за принципом «рівний рівному», тобто від підлітків для підлітків. Головна мета гри – навчити свідомому та відповідальному споживанню та зменшити кількість побутових відходів.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)