Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
5-6 січня а с. Андріївка, Львівської обл.,пройшов новорічний рейтинговий турнір «KRASNEBRUK OPEN». В якому взяли участь 47 юних тенісистів з різних регіонів України. Команда Будинку дитячої та юнацької творчості «КЛУБ "ЕНЕРГІЯ 2023» (керівник Цьома С.Г) гідно представила своє місто та показала гарні результати. В особистому заліку Данилов Станіслав посів 4 місце, а в парних змаганнях з Чемпіоном України Солтисом Вадимом - 1 місце.
Вітаємо юних тенісистів з перемогою!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)