Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
До 70-річчя Черкаської області відбувся обласний патріотичний конкурс відеороликів учнівської молоді «Славетні українці Черкащини, які змінили світ і Україну». Юнкори гуртка журналістики творчого об'єднання «ІДЕЯ» вибороли І місце у номінації «Освітяни та науковці» з роботою «Отаман Яків Водяний: урок патріотизму». Гімназійна родина вітає переможців і дякує всім друзям, хто підтримав наш фільм переглядами і вподобайками.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)