Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Канікули – це не тільки відпочинок, а й пізнання нового. Нещодавно учні 3-Б класу Сьомої школи, з метою розширення знань про історію рідного краю, відвідали місцевий краєзнавчий музей. Занурилися в минуле нашої Смілянщини, пройшлися уявними подорожами від витоків до сьогодення. Вшанували пам’ять полеглих захисників свободи і незалежності нашої Держави хвилиною мовчання. Олександр Довженко писав: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». А такі екскурсії є влучним інструментом, аби цю історію фіксувати…
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)