Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Цікаво та змістовно провели зимові канікули учні 9-А класу, які разом з учителями відвідали одне з найгарніших міст України – Львів. І навіть тріскучі морози не завадили відчути новорічну атмосферу старого міста. Гімназисти побували на площі Ринок, побачили неймовірні релігійні пам'ятки архітектури, розкішний оперний театр. Найкрасивіший Львів після заходу сонця. Ввечері запалюються численні ліхтарі, створюючи автентичну та містичну атмосферу. Ця екскурсія не залишила нікого байдужим. Відвідавши місто Лева один раз, хочеться повернутися туди знову.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)