Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
15 січня щорічно відзначаємо незвичайне свято – День капелюха. У цей день в 2-Б класі Сьомої школи панував піднесений настрій і бажання творити. Учні одягли елегантні, кумедні і драматичні капелюхи, були консультантами магазину «Головні убори» та допомагали дібрати капелюхи відвідувачам. Дізналися цікаві факти та поділилися ідеями створення, виготовили вернісаж героїв у капелюшках. Діти переконалися, що капелюх – це не просто головний убір, він є показником творчості, креативності та свободи і надає своєму власнику особливого шарму.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)