Про підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Черкаської області в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdTBiIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--a23e3387369b585f13185dd0747840a064fec35b/%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%80.jpg)
Комунальним закладом "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».
Основною метою конкурсу є:
- виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва;
- сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті;
- співпраця і обмін досвідом між осередками дитячої творчості, культурно-освітніми установами.
На обласний етап було надіслано 280 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти з міст та ОТГ області.
І місце
Ніколенко Вікторія, учениця 8 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської міської ради № 6 (керівник Тітова Ліна Валеріївна);
Назаренко Діана, учениця 6 класу Смілянського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15» Смілянської міської ради
(керівник Шевченко Вікторія Миколаївна);
Галущенко Маргарита, учениця 9 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради (керівник Соловйова Аліна Володимирівна);
Найда Аріна, учениця 7 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради (керівник Соловйова Аліна Володимирівна).
ІІ місце
Черниш Єва, вихованка гуртка «М’яка іграшка» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Діденко Марія Володимирівна);
Озірській Андрій, учень 3-Б класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради (керівник Поліщук Людмила Михайлівна); Форманюк Варвара, учениця 3 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради (керівник Реп’ях Алла Олександрівна);
ІІІ місце
Огурна Софія, учениця 10 класу Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради (керівник Цвєтненко Лариса Олександрівна);
Бондаренко Назар, учень 5-Б класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради (керівник Шульгіна Наталія Валентинівна);
Лимаренко Анастасія, учениця 3-Б класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум» Смілянської міської ради (керівник Поліщук Людмила Михайлівна);
Грамотою комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»
в номінації «Подарунок воїну» НОМІНАЦІЯ «ПОДАРУНОК ВОЇНУ
Коротун Марія, вихованка гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник Опара Світлана Євгеніївна);
Ковіта Анжеліка, вихованка гуртка «Умілі ручки», учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради (керівник Цибань Ольга Василівна);
Свекольна Аліна, вихованка гуртка «Умілі ручки», учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради (керівник Цибань Ольга Василівна);
Шкапа Оксана, учениця 6 класу комунального закладу «Смілянський НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 13 Смілянської міської ради Черкаської області» (керівник Клімашевський Микола Володимирович);
Ярова Софія, учениця 5-Б класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради (керівник Ярова Ольга Миколаївна);
Спіцька Мілана, вихованка гуртка «Я-патріот», учениця 5-Б класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради (керівник Сидоренко Юлія Миколаївна);
Царинна Юлія, учениця 7-А класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради (керівник Царинна Людмила Геннадіївна).
Вітаємо переможців та їх наставників!
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)