Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Сьогодні єднання та згуртованість має дуже важливе значення для кожного українця. 22 січня учні школи №3-колегіуму цікаво та змістовно відзначили День Соборності. Зустріч з військовим капеланом Михайлом Шевчуком об’єднала однодумців щодо Дня Злуки, творча майстерня в 4-А створила афішу в шкільному фойє, квест «Україна єдина» надавав можливості учням 7-А пригадати історичні факти про цю важливу дату, вікторини, розгадування кросвордів активізували діяльність учнів та зосередили учнів на гаслі дня «В єдності наша сила!».
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)