Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У закладі дошкільної освіти №7 "Сонечко" відзначали День Соборності України. Упродовж дня з дітьми було проведено освітні активності: тематичне заняття, перегляд мультфільму, дидактичні ігри та вікторини-все це маленьким українцям було цікаво та корисно. Традиційний ланцюжок єдності та мапа України, створена маленькими долоньками єдності - це було зворушливо та патріотично.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)