Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Захоплююча мандрівка на хвилях літературної інженерії за казкою «Хлопчик-Зірка» Оскара Вайлда пройшла на «ура» в 5-Б класі ЗОШ №7. У рамках проведення інженерного тижня п’ятикласники на уроці зарубіжної літератури створювали невидимі чорнила, були секретними агентами, бо мали свої секретні коди і повідомлення, приховані від інших. Усе, що було необхідно, – це деякі предмети домашнього вжитку: сода, куркума, медичний спирт, пензлик та кілька скляних ємностей. Спочатку діти написали побажання, трохи зачекали, поки текст підсохне, зложили пензлик в розчин з куркумою та просушили зашифровані слова. Все невидиме стало явним. Як бачите нічого складного, але емоції від очікуваного отримали просто неймовірні. Експерименти та дослідження продовжуються…
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)