Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Традиція проведення тематичних днів у школі №3-колегіумі - це чудова можливість для всіх учнів проявити творчу фантазію, креативність та індивідуальність. 26 січня для учнів було проведено День професій, який об’єднав школярів в атмосфері дружби та гармонії. Адже вибір професії – це чи не найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожної людини! А наші учні сьогодні продемонстрували омріяні професії: лікарі, поліціанти, військові, кухарі, артисти рекламували обрану професію своїм зовнішнім виглядом.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)