Свіча Голокосту не згасне
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdjRiIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--d008493043564a8795f9a121bccfe921d6ad38fa/422338535_341805848812566_3014062428314611458_n.jpg)
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська першого українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів. Рій "Гайдамаки" куреня імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської ЗОШ 7 Черкаської області, на інформаційній годині пам'яткі "Свіча Голокосту не згасне", не тільки згадали жертв людиноненависницької політики, а й засвідчили прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля щодо окремої групи людей. Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні. Пам’ятаючи про трагедію минулого, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)