Проведено фінал V Регіонального турніру з фінансової грамотності у Черкаській області
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBZ0FjIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--c711e6ba478251591f8fce9b4b7918af0f324ecd/unnamed.jpg)
27 січня 2024 року у онлайн режимі відбувся фінал V Регіонального турніру з фінансової грамотності у Черкаській області. Турнір організовано комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» і Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, ЧГРУ АТ КБ «ПриватБанк», Черкаської обласної дирекції АБ «Укргазбанк», Ротарі Клуб Черкаси Синергія за участі Французько-Українського міждержавного комітету.
Команди-учасниці презентували підготовлені роботи на тему «Фінансова оборона України в умовах воєнного стану» разом з кейсом «Фінансова підтримка ЄС України в умовах війни: джерела, обсяги та напрями».
В означеному конкурсі взяла участь і здобула І місце команда «Золотий запас» Смілянської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області, тренер – вчитель Любов ПОДРУШНЯК. Переможці запрошені до Черкаського державного технологічного університету на церемонію нагородження цінними подарунками, які приготували партнери-спонсори ( за 1 місце - кожному члену команди ноутбук).
Вітаємо переможців та їх наставника!
Бажаємо нових перемог!
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)