Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
26 січня 2024 року в приміщенні будинку- інтернат відбувся семінар "Спеціальної Олімпіади України". На заході були присутні психологи, соціальні педагоги, вчителі, провідний спеціаліст відділу молоді та спорту, представник Спеціальної Олімпіади в м. Сміла, Ніна Дем'яненко. Під час семінару учасники отримали інформацію про розвиток та підтримку осіб з вадами інтелекту. Переглянули презентацію змагань, були присутні на спортивних тренуваннях. Спортивний директор "Спеціальної Олімпіади України" Євгеній Гончаренко розповів про майбутні плани розвитку та підтримки спортсменів з вадами в Україні.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)