Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
«Січневий день - день визволення Сміли.
Його нам, скільки жити, не забуть!!!»
29 січня – пам’ятний день для кожного смілянина – День визволення м.Сміли від нацистських загарбників. 80 років минуло з тої знаменної події. У цей день ми згадуємо тих, чиї життя забрала війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів. Для учнів і класних керівників бібліотекар Теплова О.В. підготувалавиставку-експозицію « 80 років з Дня визволення Сміли від нацистів» та організувалабліц-презентацію для шестикласників «Смілянщина в роки Другої світової війни».
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)