«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBZ1ljIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--15c2a5cb7c6faa661505c5aa1ed4b9c7df479798/%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%8C%20%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.jpg)
Смілянська міська територіальна громада приєдналась до загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»
«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – спортивні змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду. Метою проєкту є популяризація видів спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, залучення максимальної кількості учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти, підтримки у ЗЗСО системи фізичного виховання.
Для участі в проєкті зареєструвалось 13 закладів загальної середньої освіти нашої громади. Цього року Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року з пʼяти видів спорту #баскетбол, #волейбол, #футзал, #спортивнеорієнтування, #черліденг.
Змагання складатимуться з 5 етапів:
1. Шкільний – формування збірних команд шкіл з певних видів спорту
2. Територіальний – змагання серед шкіл у межах територіальних громад
3. Районний – визначення переможців районів
4. Обласний – проведення змагань на обласному рівні, переможці якого отримують перепустку у фінальний етап
5. Всеукраїнський – визначення чемпіона та призерів змагань кожної окремої Ліги. Учасниками змагань є учні закладів загальної середньої освіти.
Вікова група учасників визначається у окремих регламентах з видів спорту.
У підготовці команд для участі у районному, обласному та можливо Всеукраїнському етапі задіяні вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти освіти міста.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)