Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Сьогодні наші юнкори взяли участь в обласній краєзнавчій інтернет-конференції «Славетні українці Черкащини, які змінили світ і Україну». Представили свою документальну стрічку «Отаман Яків Водяний: урок патріотизму», що посіла І-ше місце в конкурсі. Діти відповіли на запитання з приводу обраної теми і реалізації задуму. Подивились та обговорили найкращі роботи інших учасників конкурсу. Вислухали рекомендації краєзнавців. Надихнулись на нові ідеї.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)