Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
До учнів школи №3-колегіуму з метою проведення профорієнтаційного заходу завітали представники військової частини 3061 Національної гвардії України. Вони провели майстер-клас з надання первинної медичної допомоги, поводження зі зброєю, ознайомили зі збройним забезпеченням. На завершення зустрічі на шкільному подвір’ї представники кінологічного відділу показали вміння своїх вихованців-собак виконувати команди, які допомагають рятувати життя наших захисників.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)