Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
02 лютого, в день народження українського педагога, громадського діяча Олександра Захаренка колектив школи № 4 долучився до участі в обласних педагогічних читаннях «Концепти продуктивної педагогіки Олександра Захаренка в контексті сучасних державних стандартів освіти». Автор новаторської школи своїми педагогічними поглядами, ідеями набагато випередив свій час. Належне відкриття і творче впровадження неоціненної спадщини Захаренка ще попереду – ідеї форми, методи й прийоми чекають своїх дослідників. А сьогодні лише констатувати стару істину: життя коротке, а слава – вічна… Це про нього – як Педагога, Людину.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)