Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
В м. Сміла відбулися змагання з волейболу серед чоловіків сезону 2024 року. У змаганні, яке провели 03 лютого в приміщенні НВК «Ліцей - загальноосвітня школа І-IІІ ступенів «Лідер», взяли участь шість команд з Черкаської області. У змаганнях було представлено команди Смілянської територіальної громади: «Легіон», «Ассоль», «Dark Horse», «Титан» та команда Кам’янської територіальної громади, а також Мошнівської територіальної громади. У результаті найкращими стали команди Смілянської ТГ виборовши три призові місця: І- місце команда «Ассоль»; ІІ- місце команда «Dark Horse»; ІІІ -місце команда «Титан» ІV -місце команда Мошнівської територіальної громади.
Тож щиро вітаємо талановитих спортсменів із черговими здобутками та бажаємо нових перемог!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)