Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У рамках Дня безпечного інтернету класні керівники 1-11 класів для своїх вихованців провели виховну годину «Я і Інтернет». А разом з учителем інформатики Хоменко М. А. учні проаналізували схеми та види кібершахрайства (фішинг, вімінг, скімінг), методи захисту смартфона від шахраїв, лайфхаки безпечних онлайн-покупок та правила платіжної безпеки. Учні 5-7 класів також пройшли квест «Думай швидко, плати безпечно», під час якого вчилися швидко реагувати на виклики всесвітньої павутини.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)