Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
7 лютого в Сьомій школі відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів (класні керівники: Павленко Л. І., Котова І.С.), який був проведений представниками Київського національного університету культури і мистецтв (Презедент університету - Михайло Поплавський). Під час заходу представники розповіли про академічну та культурну атмосферу, яка панує у навчальному закладі. Після презентації заходу здобувачі освіти мали можливість задати питання представникам університету щодо процесу вступу та інших аспектів студентського життя.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)