Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Нещодавно відзначався День безпечного Інтернету. Психологом Сьомої школи Яровою О.М. було проведено годину спілкування з учнями 5-Б та 5-В класу. Протягом уроку діти заповнювали брошуру, де відмітили позитивні та негативні сторони перебування в мережі. А також ознайомилися з правилами поведінки. Розібрали, яку інформацію потрібно тримати в таємниці та коли необхідно звернутися по допомогу і до кого саме.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)