Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
До кінця навчального року лишилося три з половиною місяці, час робити життєвий вибір. Ті учні, які ще не визначилися з майбутньою професією чи вузом, у якому здобуватимуть знання, мають змогу відвідувати профорієнтаційні заходи. Сьогодні учні 11-М, 11-Ф класів Сьомої школи (класні керівники Павленко Л.І., Котова І.С.) стали учасниками онлайн-зустрічі з представниками Харківського національного університету внутрішніх справ. Представники факультетів вузу надали вичерпну інформацію щодо умов вступної кампанії, дали важливі рекомендації майбутнім абітурієнтам.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)