Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Козацький рій "Гайдамаки" куреня імені Героя України Євгена Лисенка ЗОШ №7 провів вечірню онлайн-зустріч з нашим Героєм, ветераном російсько-української війни, батьком нашого ройового Моцним Віталієм Миколайовичем на позивний "Техас". Зустріч відбулась в межах пошукової роботи джур над проєктом "Герої серед нас", яка пройшла в дружній та довірливій атмосфері. Наш Герой є прикладом мужності, стійкості, відваги – і ми всі радіємо, що у нас з'явився досвідчений наставник.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)