Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Переможців конкурсів і їх керівників нагородив сьогодні міський голова Сергій Ананко. Серед обдарованих учнів і здобувачі освіти зі школи №3-колегіуму, які здобули перемоги у спортивних і творчих випробуваннях всеукраїнського і міжнародного рівнів: Кузьменко А., Єрмолаєва А., Фурман М., Харченко А., Майстренко В., Карпань П., Сербіна І., Малишевський В., Шитова А., Баєв М. , Перекуча М., Мороз О. Мер міста відзначив і учителів закладу, які показали вагомі результати у роботі з обдарованими дітьми: Волошину С. В., Гаращенко.
Прес-центр ЗОШ №3-колегіум
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)