Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Учитель англійської мови школи №3-колегіуму Голоднюк Н. Ю. стала фасилітатором проєкту Skills, Well-being In Teacher Learning Opportunities (SWITLO), перший етап якого вже відбувся у м. Кракові (Польща). Проєкт реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України та відкриває вчителям англійської мови з усіх регіонів України можливості професійного розвитку в команді, адже ідея полягає у тісній співпраці та спільному навчанні, перейнятті досвіду один одного.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)