Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Гімназисти продовжують активно підтримувати бойовий дух воїнів ЗСУ, даруючи їм малюнки та листівки. Ми хочемо, щоб військові відчували нашу підтримку та вдячність. Нехай малюнки та сувеніри стануть оберегами нашим бійцям! Постільна білизна, одяг, дбайливо перешитий та адаптований волонтерським учительським осередком стане в нагоді бійцям і пораненим у прифронтових шпиталях. А як же без смаколиків! Чергову допомогу воїнам від гімназистів, їх батьків та вчителів знову відправлено через волонтерів формування «Смілянська самооборона СІЧ» на передову.
Гімназія
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)