Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Історична освіта є однією із складових патріотичного виховання. Тож в рамках патріотичного проєкту «Знаємо. Вивчаємо. Пізнаємо» в Сьомій школі відбулася зустріч учнів із представниками Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького. На заваді цікавої зустрічі не стала й повітряна тривога: ми спустилися в укриття і наші гості розповіли про історію Черкащини та діяльність кафедри історії України. Отримані знання стануть у пригоді при вивченні історії України та рідного краю.
Прес-центр ЗОШ №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)