Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Скільки б днів не тривала війна, ми кожного дня звертаємось зі словами Подяки до наших Захисників, воїнів, що боронять нашу свободу, наше життя та майбутнє. І сьогодні, 16 лютого, учні школи №3-колегіуму долучилися до участі в шкільному флешмобі «Єднаймося заради Миру!», а учні 7- А класу взяли участь у вітальній акції для воїнів 143 бригади ЗСУ і написали їм вітальні листівки. Віримо , що щирі слова та побажання стануть для захисників маленьким вогником стійкості та віри в українців.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)