Ми – єдина країна!
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBaTRjIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--bf5dc2b7ac67a95b743ac8a5137c809828b3ed62/20240215_142530.jpg)
16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Це свято символізує те, що ми всі — це один народ і жодні вороги не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас не чекали, не будемо про це забувати. Саме в цей день учнями 6-А, 6-Б та 6-В класів ЗОШ №7 разом з класними керівниками (Харченко Н.П., Курінною Ю.І. та Царинною Л.Г.) була проведена спільна година спілкування, присвячена Дню єднання України! Година пройшла у символічній формі, об'єднавши учнів паралельних класів, цікаво, змістовно та інформаційно. Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою. Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає на вас, завтрашніх господарів життя. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)